• Неодамнешно
Maykit Сензорни Осветлување Декорација 450m/Рл 0.75 мм Дијаметар Искра Флеш Точка Сјај Пмма Пластични Оптички Влакна Кабел

Maykit Сензорни Осветлување Декорација 450m/Рл 0.75 мм Дијаметар Искра Флеш Точка Сјај Пмма Пластични Оптички Влакна Кабел

DEN 3408.00

Количината на стоката
Това е достапна

EMS трае 10-20 дена да пристигнат.00 /комбо
ПММА Искра Оптички влакна кабел препорачува Оптички влакна тип на Модел
Оптички влакна кабел
надворешниот дијаметар Должина/ролна
Светлина
Слабеењето Цена
ПММА искра оптички
влакна кабел/тркалаат SSOF-1*0.Со долг живот , ниска одржување обем на работа. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.5 mm (со јасни ПВЦ) 5 00m 0. Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ NOY ПРАШАЊЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
100% Гаранција
1. 3 d B/m 153 SSOF-1*1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 12 месеци Производители ограничена гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во неговата состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.0 mm (со јасни ПВЦ) 4 50m 0.75 мм ПММА пластични искра флеш точка сјај оптички влакна-кабел.75 мм Дијаметар Искра Флеш Точка Сјај Пмма Пластични Оптички Влакна Кабел
Модел : PSSOF-1*0. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.75
Функција :
1. 3 d B/m 197 PSSOF-7*0. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.0 mm (со јасни ПВЦ) 4 50m 0. 3 d B/m 71 PSSOF-1*1. ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Со светли бои и победи ритам, широко се користи за да се направи завеса, екран, таванот небото декорација. S afety , себе не е обвинет, не се плаши од вода, може да suite многу средина. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Испорака :
1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО EXOIRED ГАРАНЦИЈА. Во светот превозот, освен APO/FPO
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. 3 d B/m 233
Поврзани производи======================================================
Maykit Сензорни Осветлување Декорација 450m/Рл 0.

Клучни карактеристики

боја:
Mayki Бренд, Бренд Мицубиши
Тип На Објект:
Оптички Влакна Светла
Бренд Име:
Maykit
Број На Модел На:
PSSOF-1*0.75
Надворешниот Дијаметар:
0.75 мм
Гајтанот Должина:
450m/РЛ
Обложување материјал:
јасно пвц
Типичен слабеењето(dB):
Минимален радиус на свиткување:
7.2 mm
боја:
Транспарентна
Tip1:
Оптички влакна кабел не може да емитираат себе, само патување на светлината
Tip2:
Светлината Ефект зависи од оптички влакна извор
Примена:
Погоден за внатрешни работи, и подводни апликации
клучен збор:
Сетилните Декорација Осветлување

Слични производи во категоријата