• Неодамнешно
  • -39 %
За Huawei Чест Игра 5X / Чест 5X / за Huawei GR5 Покритие За Huawei GR5 Чест 5X Х5 Игра 5X KIW-TL00 KIW-TL00H Мека TPU Случај

За Huawei Чест Игра 5X / Чест 5X / за Huawei GR5 Покритие За Huawei GR5 Чест 5X Х5 Игра 5X KIW-TL00 KIW-TL00H Мека TPU Случај

DEN 75.00
DEN 122.88

Количината на стоката
Това е достапна

Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Совршено одговара на обликот. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Искусни КК постапка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . BEBIRDCASE е посветен на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одлична услуга.Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, dings и шок
5. Нов Бренд на Модниот Мека TPU Телефон Случај
2. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Компатибилен Модел на Телефон : за Huawei Чест Игра 5 X GR5
3.
BEBIRDCASE е добро позната трговска марка во Кина.

Клучни карактеристики

дизајн:
Апстракт,Спорт,Сјајна,Симпатична,Животни,Цвеќиња,Ткаеше,Егзотични
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
BEBIRDCASE
Големина:
for Huawei Honor Play 5X GR5
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Huawei
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++
Материјал:
Мека Silm TPU Силикони
Стил:
Луксузна Печатење Телефон Случај
Тежина:
Ultra Thin About 30g
Функција:
Висок Квалитет На Модата Печатени Мека Мобилен Телефон
Пад на превозот:
Поддршка
Број На Модел На:
за Huawei Чест Игра 5X GR5
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со бесплатен превозот
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa

Слични производи во категоријата