• Неодамнешно
  • -39 %
Мека TPU Случај за Asus ZenFone 5 A500KL A500CG 5.0 Случај Сликарство Покритие За Asus Zenfone 5 Случај A500CG A501CG A500KL T00J T00F

Мека TPU Случај за Asus ZenFone 5 A500KL A500CG 5.0 Случај Сликарство Покритие За Asus Zenfone 5 Случај A500CG A501CG A500KL

DEN 75.00
DEN 122.88

Количината на стоката
Това е достапна

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните.html
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка. Посетете ја нашата Службен Store : https : //www. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). Или не, ве Молам, точно пред исплата. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето.0" Случај Сликарство Покритие За Asus Zenfone 5 Случај A500 CG A501 CG A500 KL T00 J T00 F
Нашите Предности >>
Пад на Превозот поддршка , ќе се обезбеди слики
Вистински Бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Брзо се Подготви објект во 48 часа
Трговија на големо може да уживаат ГОЛЕМИ попусти и Брза испорака метод Бесплатен превозот
Нашата Компанија Предност>>>
Обезбеди вистинска слика за препродавач!
Продажба На Точки >>
Совршено опремени +Висок квалитет TPU + Луксузни Модни Шема + Бесплатен Превозот + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Производите се продаваат и дома и во странство, освојувајќи корист и комплимент од клиенти.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
Големина:
5.0
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Компатибилен Бренд:
за Asus
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++
Материјал:
Мека Silm TPU Силикони
Стил:
Луксузна Печатење Телефон Случај
Тежина:
Ultra Thin About 30g
Функција:
Висок Квалитет На Модата Печатени Мека Мобилен Телефон
Пад на превозот:
Поддршка
Број На Модел На:
за Asus ZenFone 5 A500CG A501CG A500KL 5.0 инчен
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со бесплатен превозот
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa

Слични производи во категоријата