• Неодамнешно
  • -10 %
KISSCASE Ретро СТП Кожа Случај За iPhone X 6 6s 7 8 Плус Мулти Карта Сопствениците Случај Маска За iPhone 8 7 6 6s Плус X Phone Школки

KISSCASE Ретро СТП Кожа Случај За iPhone X 6 6s 7 8 Плус Мулти Карта Сопствениците Случај Маска За iPhone 8 7 6 6s Плус X Phone

DEN 216.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


KISSCASE Ретро СТП Кожа Случај За i Phone X 6 6s 7 8 Плус Мулти Карта Сопствениците Случај Маска За i Phone 8 7 6 6s Плус X Phone Школки Продажба Поени>>> [Тип на Производ] : СТП Кожен Паричник Карта Носителот Случај Телефон Случаи Покрие Coque Школка Capa [Compatiable Модел ] : За i Phone 7 6 6s 6 Плус 6s Плус 7 Плус [Функција ] : Мулти Карта Сопствениците + Фото Рамка + Стојат Функција [Функција] : Нечистотија-отпорни+Anti-удар+Anti-пропадна Капка превозот поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !! Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика. Ви благодариме!
1. Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти.
2. Пакетот може да биде пријавено како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас .
3. Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот.
1. Ве молиме да го пополните вашето ЦЕЛОСНО име и презиме и ЦЕЛОСНА адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и Држава.
2. Бидејќи на агол и светлина, вистински објект е боја може да биде малку поинаков од сликата.ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, ви благодариме.
1. Ако нешто те прави незадоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека не ги задоволи.
2. Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме додадете нашата продавница да омилена листа и да оставите позитивен фидбек (5stars) да ги поттикнуваат нас!
3. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било спор, без било каква комуникација со нас, ние веруваме дека може да го реши проблемот за вас совршено во пријателски начин !

Клучни карактеристики

Материјал:
За iPhone 6 6S, За iPhone 6 6S Плус, За iPhone 7 8, За iPhone 7 8 Плус, За iPhone X
дизајн:
Бизнис,Обична,Гроздобер
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Тешки Заштита,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Мало Пакет:
Yes
Големина:
PU Leather Case For iPhone X 8 6 6s 7 Plus
Бренд Име:
KISSCASE
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Мулти Карта Сопствениците + Фото Рамка + Стојат Функција
боја:
Црвено Бела Црна, Сина Топла Розова Браун
Compatiable Модел На Телефон:
За iPhone X 8 7 6 6s 6 Плус 6s Плус 7 Плус
Функција:
Мулти Карта Сопствениците + Фото Рамка + Стојат Функција
Функција:
Нечистотија-отпорни+Anti-удар+Anti-пропадна
Материјал:
Висок Квалитет на СТП Кожа + Тешко PC
Микс Боја / Капка Превозот:
Поддршка
Производот:
СТП Кожен Паричник Карта Носителот Случај Телефон Случаи Покрие Coque Школка Capa
Трговија на големо:
Поддршка

Слични производи во категоријата