• Неодамнешно
  • -39 %
Меки Силиконски Случај За Huawei Чест 6 Случај Покрие 3D Олеснување Сликарство Случај За Huawei Чест 6 H60-L01 5 Инчен Honor6 Покрие Кеси

Меки Силиконски Случај За Huawei Чест 6 Случај Покрие 3D Олеснување Сликарство Случај За Huawei Чест 6 H60-L01 5 Инчен Honor6

DEN 75.00
DEN 122.88

Количината на стоката
Това е достапна

Квалитет на производи со најниската можна цена. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нов Бренд на Модниот Мека TPU Телефон Случај
2. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. BEBIRDCASE е посветен на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одлична услуга. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Висок Квалитет и ниска Цена
4. Производите се продаваат и дома и во странство, освојувајќи корист и комплимент од клиенти. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Искусни КК постапка. BEBIRDCASE е вашиот Најдобар избор. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози .Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, dings и шок
5.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++
Материјал:
Мека Silm TPU Силикони
Стил:
Луксузна Печатење Телефон Случај
Тежина:
Ultra Thin About 30g
Функција:
Висок Квалитет На Модата Печатени Мека Мобилен Телефон
Пад на превозот:
Поддршка
Број На Модел На:
за Huawei Чест 6
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со бесплатен превозот
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa

Слични производи во категоријата