• Неодамнешно
Xiaomi Mi Микс MiMix Случај Крокодил Жито Тешко PC+СТП Кожа Површината Задниот Капак тежок Случај за Xiaomi Mi Микс 6.4 Телефон Хард Корица

Xiaomi Mi Микс MiMix Случај Крокодил Жито Тешко PC+СТП Кожа Површината Задниот Капак тежок Случај за Xiaomi Mi Микс 6.4 Телефон

DEN 167.52

Количината на стоката
Това е достапна


Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме да бидат претпазливи на било скршено парцела и одбие да ја потпише ако кога ќе добиваат тоа. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Може да бидат предмет на увозни давачки, даноци, или царински давачки кои можат да бидат наметнати од страна на вашиот локалните владата.
П : Како за фактурата и данок?
А : Во ред да те плаќаат помалку или нема царина, ние ќе се пријават помалку од 4$ за секој мобилен телефон случај, 6$ за други поголеми пакет.
Ние, исто така, се надевам, ќе може да бидат трпеливи и да останете во контакт со нас за да ги реши сите проблеми.
П : Како можете да не контактирате ?
A : Можете да едноставно пратете ни порака, или да разговараат со нас преку Trade Manager. Ако вашата земја не дозволува овој или имате други барања, pls дозволете ни да се знае однапред. Но somethimes, пакетот може да се промени без претходна најава. Но, понекогаш поради курир е indiscreet рачка, пратката може да биде прекината. Сепак, боите можат да бидат малку различни, поради варијации помеѓу компјутерски монитори поставување и голо око боја различни. Па не грижете откако ќе се чувствувате незадоволни со предмети што ги примате, ние секогаш сме одговорни и пациентот за вашите проблеми.
Референца на времето за испорака. Ние ќе одговор на секое прашање во рок од 24 часа, ако не веднаш! Кога ќе се направи ред, таму е порака бар, можете да ги споделите со нас вашето барање за боја и нешто друго, ние ќе се справи со вашата цел како што ќе кажеш.
П : Што можам да направам доколку ми се чувствувате незадоволни со содржина?
A : Ние сме обезбедување да обезбеди 100% задоволување на услуги за вашата и 100 дена гаранција. Ве молиме не ни остави негативни повратни информации, без комуникација.
Ако не сте доби вашата пратка во рок од 40-60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Клучни карактеристики

Материјал:
Xiaomi Mi Микс
Бренд Име:
mksup
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми се МЕША
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн:
Мат,Бизнис,Гроздобер
Големина:
6.4
Карактеристики:
Крокодил шема тешко pc & стп мека задниот поклопец случај
Стил:
Тешко pc+стп задниот капак на телефонот случај
боја:
Црна, златна, сина, роза, црвена, зелена, кафена, жолта
Функција:
coque funda fundas capa луксузни додатоци Мобилен Телефон Случај
Функција:
Телефон школка заштитни случај, декорација
ОДГОВАРА ЗА:
Xiaomi Mi Микс Mimix 6.4

Слични производи во категоријата