• Неодамнешно
  • -5 %
KOLPLER за Xiaomi Redmi 5 Плус Случај Задниот Поклопец Shockproof Мат Кожа Мека Текстура TPU Силикони Случај за Redmi 5 Плус 5P Случај

KOLPLER за Xiaomi Redmi 5 Плус Случај Задниот Поклопец Shockproof Мат Кожа Мека Текстура TPU Силикони Случај за Redmi 5 Плус

DEN 228.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Материјал:
за Redmi 5 Плус
Бренд Име:
KOLPLER
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн:
Геометриски,Бизнис,Гроздобер,Мат
Големина:
5.99 inch
Карактеристики:
мека TPU случај

Слични производи во категоријата