• Неодамнешно
  • -23 %
Huawei чест v10 случај покрие видите 10 задниот поклопец силикони работ мажите бизнис shockproof случај coque MOFi оригинални чест случај v10

Huawei чест v10 случај покрие видите 10 задниот поклопец силикони работ мажите бизнис shockproof случај coque MOFi оригинални

DEN 369.00
DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна


MOFi оригинални
Погоден за Huawei чест V10/View10 Кликнете подолу за да го купи калено стакло за да го заштитите екранот на телефонот

Клучни карактеристики

Материјал:
за чест V10, за чест Видите 10
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Големина:
5.99 inch
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
бизнис стил
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
Mofi
Мало Пакет:
Yes
За:
Huawei чест случај v10
за :
чест v10 задниот поклопец

Слични производи во категоријата