• Неодамнешно
  • -30 %
Солиден Хибрид Оклоп Случај Тешки Влијание Заштитна Хард Корица За Samsung Галакси J1 J100 J100H J100F

Солиден Хибрид Оклоп Случај Тешки Влијание Заштитна Хард Корица За Samsung Галакси J1 J100 J100H J100F

DEN 126.00
DEN 179.52

Количината на стоката
Това е достапна


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Опис : Дизајнирани за активен начин на живот,можете да продолжите да го користите вашиот уред без отстранување од случајот. 2 парчиња технологија за ултра заштита.Надворешниот слој направен од крути пластични, внатрешниот слој направен од мек Силикон со двојна заштита. Шок и отпорност на duarable силикони дава дополнителна удобност за уредот. Солиден пластични обезбеди силна одбрана. Екстра браници за заштита околу 4 аглите за да го апсорбира ударот во случај да се откажат од вашиот телефон. Заштита на вашиот телефон од гребење, шокови, случајно капки и судир. Боја : Хибрид Лесно, брзо вклучување/исклучување на инсталацијата, прецизност отсечени за вашиот копчиња, пристаништа, камерата и блицот. Додаток само, Телефон ont вклучени.
За Samsung Галакси J1

Клучни карактеристики

Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Спорт,Рамнина,Геометриски
Бренд Име:
ELEPHONE

Слични производи во категоријата