• Неодамнешно
  • -15 %
Микс Боја Hybird Оклоп Силикони Тешки Случај За Samsung Галакси A3 година A310F A310 A3100 4.7 инчен Покрие Со Филмови+Перо

Микс Боја Hybird Оклоп Силикони Тешки Случај За Samsung Галакси A3 година A310F A310 A3100 4.7 инчен Покрие Со Филмови+Перо

DEN 183.00
DEN 215.52

Количината на стоката
Това е достапна


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Дизајниран за активен начин на живот,можете да продолжите да го користите вашиот уред без отстранување од случајот. 2 парчиња технологија за ултра заштита.Надворешниот слој направен од крути пластични, внатрешниот слој направен од мек Силикон со двојна заштита. Шок и отпорност на duarable силикони дава дополнителна удобност за уредот. Солиден пластични обезбеди силна одбрана. Екстра браници за заштита околу 4 аглите за да го апсорбира ударот во случај да се откажат од вашиот телефон. Заштита на вашиот телефон од гребење, шокови, случајно капки и судир. Боја : Хибрид Лесно, брзо вклучување/исклучување на инсталацијата, прецизност отсечени за вашиот копчиња, пристаништа, камерата и блицот. Додаток само, Телефон ont вклучени. Компатибилен со : За Samsung Галакси A3 2016 година A310 F A310 A3100 4.7 инчен Не САМО За Samsung Галакси А3 !
пакетот вклучува : 1 buc Солиден Оклоп Случај 1 buc Перо 3 компјутери LCD Екран Заштитници

Клучни карактеристики

Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Спорт,Рамнина,Геометриски
Бренд Име:
ELEPHONE
Компатибилен Модел:
За Samsung Галакси A3 2016 година A310F A310 A3100 4.7 инчен

Слични производи во категоријата