• Неодамнешно
  • -9 %
Гроздобер Премиум СТП Кожен Паричник Случај За Huawei Чест 6X BLN-AL10 BLN-L24 BLN-21//Huawei GR5 2017 Mate9 Лајт

Гроздобер Премиум СТП Кожен Паричник Случај За Huawei Чест 6X BLN-AL10 BLN-L24 BLN-21//Huawei GR5 2017 Mate9 Лајт

DEN 218.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Купувачот Забелешка :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/Продавачот за Испорака метод е Ali Express својот Најнов превозот начин кој без следење на информации ако на ред е помалку од $7.00, ( превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се патеката во Кина само ). Но Ali Express Гаранција можете да добиете на вашите Парцела на време. ако ви е потребен за следење Без., ве молиме обрнете повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.

Клучни карактеристики

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
SLEVE
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
бизнис
Карактеристики:
жешка
Големина:
100% fit
Компатибилен Бренд:
За Huawei Чест 6X BLN-AL10 BLN-L24 BLN-21//Huawei GR5 2017 Mate9 Li
Број На Модел На:
За Huawei Чест 6X BLN-AL10 BLN-L24 BLN-21//Huawei GR5 2017 Mate9 Li

Слични производи во категоријата