• Неодамнешно
  • -39 %
2017 Мека TPU Случај за Huawei Искачи G620S G621 C8817E/D Чест Игра 4 Силикони Задниот Капак на Телефонот Случаи за Huawei Чест Игра 4

2017 Мека TPU Случај за Huawei Искачи G620S G621 C8817E/D Чест Игра 4 Силикони Задниот Капак на Телефонот Случаи за Huawei Чест

DEN 75.00
DEN 122.88

Количината на стоката
Това е достапна

Висок Квалитет и ниска Цена
4.Овие се купувачите одговорност. Квалитет на производи со најниската можна цена.Издржливи и перат. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози .
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Посетете ја нашата Службен Store : https : //www. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Совршено одговара на обликот.html
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно.
Нашите Предности >>
Пад на Превозот поддршка , ќе се обезбеди слики
Вистински Бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Брзо се Подготви објект во 48 часа
Трговија на големо може да уживаат ГОЛЕМИ попусти и Брза испорака метод Бесплатен превозот
Нашата Компанија Предност>>>
Обезбеди вистинска слика за препродавач!
Продажба На Точки >>
Совршено опремени +Висок квалитет TPU + Луксузни Модни Шема + Бесплатен Превозот + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети. Нов Бренд на Модниот Мека TPU Телефон Случај
2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. BEBIRDCASE е вашиот Најдобар избор.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
5.0
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++
Материјал:
Мека Silm TPU Силикони
Стил:
Луксузна Печатење Телефон Случај
Тежина:
Ultra Thin About 30g
Функција:
Висок Квалитет На Модата Печатени Мека Мобилен Телефон
Пад на превозот:
Поддршка
Број На Модел На:
за Huawei Искачи G620S G621 Чест Игра 4
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со бесплатен превозот
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa

Слични производи во категоријата