• Неодамнешно
  • -20 %
Tsimak За Huawei Чест 7X Случај Покрие Чест 7X 7 X Покрие Силикон Оклоп Луксузни Мека TPU Кожа За Huawei Чест 7X Телефон Случаи

Tsimak За Huawei Чест 7X Случај Покрие Чест 7X 7 X Покрие Силикон Оклоп Луксузни Мека TPU Кожа За Huawei Чест 7X Телефон Случаи

DEN 96.00
DEN 119.52

Количината на стоката
Това е достапна


Постојат 6 видови на модел за заштита на школки за вашиот избор. Ве молиме проверете ги модел треба да ја сакам. Ви благодариме. (Не разбираат детали, ве молиме контактирајте персонал за услуги на корисниците) Ние Обезбедуваме 1. Вистински Бесплатен превозот 2. Брод од објектот во 48 часа 3. Сигурен Клиент Servicer решавање на вашиот проблем во рок од 24 часа во работни денови Tsimak За Huawei Чест 7 X Случај 5.93 инчен Луксузни Ултра-Тенок Мека TPU Кожа Телефон Покритие За Huawei Чест 7 X 7 X Conque Fundas Tsimak Меки Силиконски Покрие Случај за Huawei Чест 7 X Случај Луксузни Shockproof Оклоп TPU Пластични Анти-Удар Потпирачот Целосно Покривање Fundas Tsimak За Huawei Чест 7 X Случај Меки Силиконски Карбонски Влакна Оклоп Заштитна задниот Поклопец Случаи Tsimak Хибрид Случај за Huawei Чест 7 X Автомобил Магнетни Телефон Носителот Shockproof TPU+PC Покритие за Huawei Чест 7 X Телефон Случаи Tsimak Покрие Случај за Huawei Чест 7 X honor7 X Луксузни Целосна Заштитна Тешко Телефонот Назад Кеси Случаи за Huawei Чест 7 X 5.93 инчен Tsimak Ултра Тенок Мека Транспарентен TPU Случај За Huawei Чест 7 X Силикони Случај Покритие За Huawei Чест 7 X 5.93" Телефон Торба Случај

Клучни карактеристики

Материјал:
чест 7x
дизајн:
Бизнис,Транспарентен,Спорт,Животно,Гроздобер
Бренд Име:
Tsimak
Големина:
5.93inch
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Карактеристики:
6 видови на заштитните школки за да изберете од
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Huawei
Погоден за модели:
За Huawei Чест 7X
функција 1:
Чест 7X -Тешко PC + Мека TPU = поотпорни
функцијата 2:
Чест 7X-Потпирач,Со Прст Прстен,Тешки Заштита
Функција 3:
Чест 7X-Луксузни Кожни Дизајн Мека TPU Маска
Функцијата 4:
Чест 7X-Мека Карбонски Влакна Шема Силикони Случај
Функцијата 5:
Чест 7X-PC + TPU (Со Потпирач)
Функција 6:
Чест 7X-Транспарентно, мека квалитет
Функција:
Нечистотија-отпорни, Анти-удар
Функција:
Заштита Од Нула,прав,масло
квалитет:
Најдобар квалитет На+++++

Слични производи во категоријата