• Неодамнешно
  • -10 %
За Xiaomi Redmi 4А-Симпатична 3D Цртан филм Силикон Cupcake Мека Мобилен Телефон Случај Redmi 5A Покритие за Xiaomi redmi 3S 3X 4X Coque Funda

За Xiaomi Redmi 4А-Симпатична 3D Цртан филм Силикон Cupcake Мека Мобилен Телефон Случај Redmi 5A Покритие за Xiaomi redmi 3S

DEN 172.00
DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна


Нашите Trade Manager ID : cn1001709077.
Го штити телефонот од влијанието и прашина штета. И стоки ќе бидат Означени како подарок за вашиот лесно царинење и помалку полнење
Наплата
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објекти примени.
Белешки
Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.
Следи прилагодувањата може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани и може да ја нарушат вистинските бои и големина
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. мора да контактирате со нас на рок од 5 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5 дена по приемот на стоката. Ви благодариме.
Плаќање
Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел. 1 X Телефон Случај на Превозот и да го предадете
Ние нудиме на e-пакет или Хонгконг Пост Воздух Mail
Нарачки се испраќаат 1-3 дена по уплатата. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. И треба да се обрне сите дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Исто така можете да не контактирате директно преку линкот на web страницата
.Не алатките кои се потребни. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Купувачот се одговорни за било данок или должност обвинет од страна на својата земја.

Клучни карактеристики

Материјал:
Redmi 3S, Redmi 3X, Redmi 4X, Redmi 4А -, Redmi 5A
Карактеристики:
симпатична цртан филм
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Функција:
Анти-удар
Бренд Име:
Kcatoon
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Ткаеше,Симпатична,Животински
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi Забелешка 4X
Големина:
5.0
Мало Пакет:
No

Слични производи во категоријата