• Неодамнешно
  • -30 %
Airbag верзија За Nokia 8 sirocco Случај IMAK Мека TPU силикони Задниот Поклопец мобилен телефон случаи За Nokia 8 sirocco јасно маска

Airbag верзија За Nokia 8 sirocco Случај IMAK Мека TPU силикони Задниот Поклопец мобилен телефон случаи За Nokia 8 sirocco јасно

DEN 330.00
DEN 471.84

Количината на стоката
Това е достапна

Airbag верзија За Nokia 8 sirocco Случај IMAK Мека TPU силикони Задниот Поклопец мобилен телефон случаи За Nokia 8 sirocco јасно покритие Одговара за : За Nokia 8 sirocco IMAK Шок-отпорни Случај : Airbag Верзија, шок-доказ од conners воздушни перници,опкружен заштита; Три различни техники : транспарентни,метал црна,мат црно, Еколошка tpu материјал, флексибилни добро се вклопуваат;

Клучни карактеристики

Компатибилен Бренд:
Nokia
дизајн:
Транспарентен,Мат,Обична,Сјајни
Големина:
5.5inch
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
imak
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
airbag верзија tpu случај
одговараат за:
Nokia 8 sirocco
функција 1:
сите работ покриеност
Карактеристика 2:
Мека TPU Силикони Случај

Слични производи во категоријата