• Неодамнешно
  • -40 %
TAOYUNXI За Случај Oukitel U16 Max Случај За Oukitel U16 max U 16 Max Покрие Меки Силиконски Сликарство Був Мачка Цвет Слатки Животни

TAOYUNXI За Случај Oukitel U16 Max Случај За Oukitel U16 max U 16 Max Покрие Меки Силиконски Сликарство Був Мачка Цвет Слатки

DEN 81.00
DEN 134.40

Количината на стоката
Това е достапна


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот е Полна англиски N аме (најчесто со 3 зборовите) поради новата политика на руската обичаи, благодарение >>> Детали Покажува
TAOYUNXI За Oukitel U16 Max 6.0 инчен Боја ing Був Мачка Цвет Слатки Животни Слични Назад Кеси Главни Карактеристики : + Мобилен Телефон Случај Погоден За Oukitel U16 Max 6.0 инчен + Направен од висок квалитет со силиконска мека TPU + Карактеристики : Мека TPU материјал , Нечистотија-Доказ, Анти-удар Шок-Доказ, Анти-Нула Анти-Лизгање + Сликарството Телефон Случај може да понуди повеќе да се забавуваат на вашиот шарени живот. + Силикони Телефон Задниот Поклопец обезбедува вашиот телефон целосна заштита. + Coloful Мода Жени Човек Деца Мобилен Телефон Случај Покрие Школка Кожата Худ Трупот Торба Торбичка

Клучни карактеристики

Материјал:
силиконски мека случај
Бренд Име:
TAOYUNXI
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
дизајн:
Ткаеше,Симпатична,Животни,Цвеќиња,Егзотични,Цитати & Пораки
Големина:
6.0 Inch For Oukitel U16 Max Bumper Sheath Hoods Protective Phone
Карактеристики:
За Oukitel U 16 Max Став Coque Capinha Funda Carcasa
Компатибилен Бренд:
OUKITEL
Боја Стил:
25 Модели на Модата Слики DIY Насликани На Случај
Материјал:
Силиконски Мека TPU Задниот Поклопец
Родител Каталог:
Мобилен Телефон Додатоци & Делови
Функција:
Анти-Удар Анти-Нула Анти-Лизгање Отпечатоци-Доказ
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
функција 1:
Силиконски случаи Сликарство Симпатична Опфаќа Нова Пристигнување
Карактеристика 2:
Меки Силиконски Заштитна Телефон Случај
функција 3:
Симпатична Мода Цртан Филм Заштитна Кожата Паметен Телефон Случаи
Модел 1:
Маска За Oukitel U16 Max
Големина 1:
6.0 инчен

Слични производи во категоријата