• Неодамнешно
  • -35 %
За iphone X случај Тешки Хибрид Тешки Shockproof Оклоп TPU Назад Покритие За iphone 5 5s SE 6 6S 7 8 Плус Тешко Солиден Coque

За iphone X случај Тешки Хибрид Тешки Shockproof Оклоп TPU Назад Покритие За iphone 5 5s SE 6 6S 7 8 Плус Тешко Солиден Coque

DEN 119.00
DEN 182.40

Количината на стоката
Това е достапна


Опис на производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Случај е Направен од високо-квалитет Мека TPU + КОМПЈУТЕР Материјал. Уникатен 2 во 1 Двоен Слој Хибрид Shockproof Влијание Дизајн Анти-Пропадна + отпорно на Гребење + Нечистотија-отпорни Одлична Заштита за вашиот телефон. Ултра тенок Совршено одговара на обликот.Едноставен за инсталација и отстранување.
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите, корисниците повратни информации е од најголем важност. 2.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и добри коментари откако ќе се примени на објект, на кој ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. 3.Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 4.Во врска со тоа како да се направи ревизија на вашите повратни информации од позитивни или неутрални да се позитивни, може да се однесуваат на "Како можам да го ревидира повратни информации?" на помош центар на Ali Express.

Клучни карактеристики

Материјал:
За iPhone 5 5s SE, За iPhone 6 6s, За iPhone 6 6s Плус, За iPhone 7 8, За iPhone 7 8 Плус, За iPhone X
Големина:
Spigenes For all sizes
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 5s,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
Salvestro
Карактеристики:
2 во 1 Двоен Слој Shockproof Силикони Fundas
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
квалитет:
Висок Квалитет На+++++
функција 1:
Ултра Тенок Оклоп Тешки Силикони Влијание Хибриден КОМПЈУТЕР capa Fundas
Карактеристика 2:
Тешко PC + Мека TPU Силикони 2 во 1 Комбо Гума
Материјал:
PC Пластични + Мека TPU
Компатибилен со 1:
За Iphone 5 5s SE Случај
Компатибилен со 2:
За iphone 6 6s / 6 6s плус случај
Компатибилен со 3:
За iphone 7 8 / 7 8 плус случај
Компатибилен со 4:
За iPhone X случај
Функција:
Шок-Доказ/Отпорно на Гребење/Нечистотија-отпорни/Анти-удар
користат за:
Отворен и затворен Спорт/На одмор/Преземе остварување

Слични производи во категоријата