• Неодамнешно
За Samsung S9 S9 Плус Случај 3D Electroplating TPU Транспарентен Капак За Галакси S8 ПЛУС Забелешка 8 Силикони Случај Shockproof

За Samsung S9 S9 Плус Случај 3D Electroplating TPU Транспарентен Капак За Галакси S8 ПЛУС Забелешка 8 Силикони Случај Shockproof

DEN 119.52

Количината на стоката
Това е достапна

За Samsung S9 S9 Плус Случај 3 D Electroplating TPU Транспарентен Капак За Галакси S8 ПЛУС Забелешка 8 Силикони Случај Shockproof

Клучни карактеристики

Материјал:
За Галакси S8, За Галакси S8 Плус, За Galaxy Note 8, За Галакси S9, За Галакси S9 Плус
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9 Плус,Галакси S9,Галакси S8,Галакси S8 Плус,Galaxy Note 8
Бренд Име:
auswaur
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Транспарентен,Обична,Сјајни
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Electroplating
Големина:
For Galaxy S8/PLUS S9/PLUS/Note 8

Слични производи во категоријата