• Неодамнешно
  • -30 %
HATOLY За Случај ZTE Axon 7 Покрие TPU & Пластични Shockproof Случај За ZTE Axon 7 Случај Axon7 A2017 Потпирачот Мобилен Телефон Funda <

HATOLY За Случај ZTE Axon 7 Покрие TPU & Пластични Shockproof Случај За ZTE Axon 7 Случај Axon7 A2017 Потпирачот Мобилен Телефон

DEN 143.00
DEN 204.00

Количината на стоката
Това е достапна


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
[ Број на модел ] : За ZTE Axon 7
[Материјал] : Направен од Висок Квалитет На TPU + Хибрид Пластика
[Функција] : 2 во 1 + S oft Гел + Солиден Гума + Носителот S tand
[Функција] : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Ве Молиме Внимание
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Клучни карактеристики

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
бизнис
Големина:
For ZTE Axon 7 Axon7 A2017 Case 5.5 inch
Компатибилен Модел:
За ZTE Axon 7 Случај Покрие Funda Coque
Материјал:
За ZTE Axon 7 Висок Квалитет на КОМПЈУТЕР + Меки Силиконски
боја:
За ZTE Axon 7 Црна,Сина,Златна,Гери,Црвена,Sliver
Стил:
За ZTE Axon 7 Мода Потпирачот 2 во 1 КОМПЈУТЕР TPU Солиден
Карактеристики 1:
За ZTE Axon 7 Anti-удар,,Анти-намалувањето
Карактеристики 2:
За ZTE Axon 7 Anti-намалува,Anit-нечистотија Потпирачот
Карактеристики 3:
За ZTE Axon7 Мобилен Телефон Носителот Стојат
Карактеристики 4:
За ZTE Axon7 Двоен Слој Оклоп garoto Тенок
одговара за толпата:
За ZTE Axon7 девојка момче жени мажи Mulheres femmes дан
Продажбата на начин:
За ZTE Axon 7 трговија на Големо и мало Homens

Слични производи во категоријата