• Неодамнешно
  • -6 %
Ултра Тенок Високо Јасно Транспарентен Меки Силиконски TPU Случај Покритие За Samsung Галакси A3 2015 година A310

Ултра Тенок Високо Јасно Транспарентен Меки Силиконски TPU Случај Покритие За Samsung Галакси A3 2015 година A310

DEN 131.00
DEN 139.20

Количината на стоката
Това е достапна


НАПОМЕНА : Доколку сакате повеќе, pls контактирајте со нас за да се добие одобрението за промет на големо цена! Ултра тенок дизајн, лесна инсталација Висока strenghth,анти-капка,shockproof PC слој на ефективно се спротивстави на штета од надворешен стрес Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај Високо транспарентен светлина емисија слој да се зголеми на оригиналната боја на телефонот и целосно да се скрие себе Пакетот Вклучува : 1x кристал транспарентен капак без мало пакет (Не Вклучувајќи Телефон). Случајот Се Покаже Слика :

Клучни карактеристики

Материјал:
За Samsung A3 До 2015, За A310 2016 Година
Мало Пакет:
Yes
Големина:
4.0,4.7,5.5
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
LRuiize
Карактеристики:
Мека TPU Задниот Поклопец Случај
дизајн:
Транспарентна
Компатибилен Бренд:
Samsung
Ново:
Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени
Тип:
браник
Материјал:
TPU
Дизајн/Крај:
Сјајна, Проѕирна
Карактеристики:
Отпорен На Вода
боја:
транспарентен бела
Број На Модел На:
За Samsung Галакси А3
Тип:
Случај

Слични производи во категоријата