• Неодамнешно
АВТО -За ШКОДА FABIA јас MK1 99-07 ОПРЕМА SHIFT СТАП KNOB 5 БРЗИНА ЦРНА 6Y0711113HJTZ

АВТО -За ШКОДА FABIA јас MK1 99-07 ОПРЕМА SHIFT СТАП KNOB 5 БРЗИНА ЦРНА 6Y0711113HJTZ

DEN 438.24

Количината на стоката
Това е достапна

Боја : Црна
Материјал : Пластика / СТП кожа
Висина : околу.25cm
Други Големина : Како на сликата прикажани
Брзина : 5 Брзина
100% сосема нов и висок квалитет
Лесно да се инсталира и долготрајни
Отпорност на корозија
Уникатни стилски дизајн
Инсталација :
Чекор 1. Отстрани (пресврт, unscrew) вашата оригинална фабрика опрема knob од shifter.
Чекор 2. Стави на опрема knob право над shifter, вметнување на shifter.
Чекор 3. Заврши инсталацијата и да се обезбеди опрема knob е цврсто прикачен на shifter и shifter е да работи правилно.
Fitment : (Само за референца)
Одговара за "ШКОДА" FABIA MK1 (1999-2007)
Пакетот вклучува :
1 x Опрема shift knob
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Клучни карактеристики

Боја Име:
Црна
Бренд Име:
sikeo
Тип На Објект:
опрема shift knob

Слични производи во категоријата