• Неодамнешно
  • -5 %
waase Предната Вилушка Намалување на Triple Дрво Горниот Врвот Менгеме Јарем За Suzuki Hayabusa GSX1300R GSXR GSX-R 1300 2008 2009 2010 2011-

waase Предната Вилушка Намалување на Triple Дрво Горниот Врвот Менгеме Јарем За Suzuki Hayabusa GSX1300R GSXR GSX-R 1300 2008

DEN 2189.00
DEN 2304.00

Количината на стоката
Това е достапна

Количина : едно Парче Боја : Како на сликата прикажани Fitment : За Suzuki Hayabusa GSXR1300 2008-2016 Материјал : Алуминиум Легура,ЦПУ Машински. Состојба : 100% сосема нов резервни објект,без оригиналниот пакет. инструкции за инсталација и завртки Не се Вклучени.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
waase
Име На Модел:
За SUZUKI Hayabusa GSX1300R GSXR GSX-R 1300 2008-2016
Објектот Тежина:
0.9kg
Објектот Висина:
0inch
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Должина:
0cm

Слични производи во категоријата