• Неодамнешно
  • -5 %
CRF 250R 2010- CNC Палка Алуминиум легура Пред Синџир Затегнувачки Мотор Црвена Маска Мотоцикл Мотокрос Нечистотија Јама велосипед

CRF 250R 2010- CNC Палка Алуминиум легура Пред Синџир Затегнувачки Мотор Црвена Маска Мотоцикл Мотокрос Нечистотија Јама

DEN 889.00
DEN 936.00

Количината на стоката
Това е достапна


CNC Палка Алуминиум легура Пред Синџир Затегнувачки Моторот Покритие
CRF 250 R 2010-2016

Клучни карактеристики

боја:
Црвена
Бренд Име:
MAIZHI
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
15.5cm
Објектот Ширина:
7.5cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
CNC
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Слични производи во категоријата