• Неодамнешно
  • -32 %
За Јамаха Tmax 530 500 YZF Р3 R25 R15 MT25 MT03 Мото Додатоци Издувните Рамка Лизгачи Несреќа Паѓа Заштита Стои

За Јамаха Tmax 530 500 YZF Р3 R25 R15 MT25 MT03 Мото Додатоци Издувните Рамка Лизгачи Несреќа Паѓа Заштита Стои

DEN 1044.00
DEN 1535.52

Количината на стоката
Това е достапна


започнете
крајот Несреќа Влошки за Издувни гасови Лизгачи несреќа заштитник Специфични : - Издувни Лизгачи несреќа заштитник - Материјал : CNC Алуминиум 6061 и ПОМ - Боја : Црна, Сина, Златна,Црвена, Сребрена,Портокалова,титаниум - Fitment : За Хонда Сите години - КОЛИЧИНА : 1 Парчиња-Size : М8 Завртки Fitment : За Јамаха Tmax 530 За Јамаха Tmax 500 За Yamaha YZF-R25 од 13 до 15 За Yamaha YZF-Р3 15-16 За Јамаха МТ-25 2015-2016 За Јамаха МТ-03-2015-2016

Клучни карактеристики

боја:
Златна, Портокалова, Црвена, Сина, титаниум, црна, Зелена
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
Z1005-66
Објектот Ширина:
4.9cm
Motobike Направи:
Suzuki,BMW,Хонда,Јамаха
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
ПЦР
Објектот Должина:
17.3cm
Објектот Тежина:
0.45kg
Објектот Висина:
4.9cm
Материјал:
CNC Алуминиум 6061 и ПОМ
Fitment:
За јамаха tmax 500 530
боја:
Црна,Црвена,Сина,Портокалова,Злато,Sliver,Титаниум
Fitment 2:
За Yamaha YZF Р3 R25 R15
Име:
Издувните Лизгачи Несреќа Заштитник
КОЛИЧИНА:
1pcs Несреќа Влошки за Издувни гасови Лизгачи несреќа заштитник
Големина:
М8 завртки
мотор направи :
За Јамаха МТ-25 MT03

Слични производи во категоријата