• Неодамнешно
Мотоцикл CNC главниот дел на задната суспензија Spools стојат завртки Лизгачот За KAWASAKI Versys1000 Versys 1000 Versys 650 Versys650 ER6N Z750 Z750R Z250

Мотоцикл CNC главниот дел на задната суспензија Spools стојат завртки Лизгачот За KAWASAKI Versys1000 Versys 1000 Versys 650

DEN 408.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Дали сте во потрага да се заштити вашиот главниот дел на задната суспензија од неизбежна совет-над или што треба да се одржи на вашиот велосипед на штандот, овие ЦПУ машински spools/лизгачи/bobbins се вашиот одговор. Сите возачи навистина знаат тоа не е ако совет-over, туку кога ќе совет-over. Со овие забравена ќе се земе утеха во сознанието дека имате заштита во место за да се спречат несакани dings и гребнатини од случајно патеката врвот над или слајд-на брзина. Fitment : За Kawasaki Versys 1000 Versys1000 Забелешка : 10мм завртки се црни. 8мм завртки се сребро.

Клучни карактеристики

боја:
10ММ Црна, 10ММ зелена, 10ММ црвена, 10ММ сива, 10ММ портокал, 10ММ сребро, 10ММ сина, 10ММ злато, 8MM Црна, 8MM зелена, 8MM црвена, 8MM сива, 8MM портокал, 8MM сребро, 8MM сина, 8MM злато
Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Kawasaki
Име На Модел:
СС-001
Објектот Должина:
45.8cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.76kg
Материјал Тип:
6061 T6 палка Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Е Прилагодена:
Yes
Употреба:
Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот стојат завртки замав на раката
Fitment:
За Kawasaki Versys 650 Versys650
боја:
Црвено/Gold/Црна/Сребрена/Сино/Портокал/Зелен
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
намерата:
се спречат несакани dings и гребнатини од случајно патеката
ОДГОВАРА ЗА:
10мм главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools
Име На Модел:
мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот

Слични производи во категоријата