• Неодамнешно
Топла Мотоцикл Светлата Главата светлина Скара Guard Покрие Заштитник За BMW R1200GS АВАНТУРА 2013 2014 2015 Р 1200GS 1200 ГШ

Топла Мотоцикл Светлата Главата светлина Скара Guard Покрие Заштитник За BMW R1200GS АВАНТУРА 2013 2014 2015 Р 1200GS 1200

DEN 1348.80

Количината на стоката
Това е достапна


За BMW R1200 GS Светлата Заштитник Guard Lense Покритие за BMW R 1200 ГШ Авантура 2014 2015 2016 Вода за Ладење Модели 2013-за Детали : Овој "краток' верзија на нашата јасни брзо ослободување светлата guard за R1200 GS или Aventure остава простор под светлата се отвори. Совршен за BMW е со LED дневни работи светла. Не дозволувајте им на светлата излегувам на вашиот авантура. Заштитете го вашиот скапи R1200 GS или ГШ Авантура светлата собранието со силна целосна заштита од јасно пластика shield. Дизајнот се вклопува во убаво со уникатни линии на вода за ладење R1200 GS или GSA. Ова јасно пластика светлата чувари се специјално дизајнирани за да се зголеми заштита за вашиот скапо стакло светла lense и домување. Оваа брзо-порака на светлата guard за течноста за ладење BMW R1200 GS отстранува веднаш за лесен пристап до чиста прашина или нечистотија исклучување на светлата собранието и guard за да го зголеми светлината на излез. Карактеристики на производот Лесно да се инсталира Брзо ослободување месеци ви овозможи да ги отстраните guard за да го чиста светлина на површината за Целосна покриеност за светлата Остава простор под светлата откри Критична заштита за скапи светлата собранието Fitment За BMW R1200 GS Вода за Ладење Модели 2013-За BMW R1200 GS Авантура, 2014-на

Клучни карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
BMW
Име На Модел:
HPC-002-BM
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
333g
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Steeless
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Fitment:
За BMW R1200GS 2013 2014 2015 2016 Р 1200GS 1200 ГШ АВАНТУРА
Употреба:
мотоцикл решетката guard заштитник
Е Прилагодена:
Yes
Бои:
црна и јасно
Одговара за 1:
За BMW R1200GS Авантура, 2014-на
Одговара за 2:
За BMW R1200GS Вода за Ладење Модели 2013-на
ferture:
Светлата Заштитник Guard Lense Маска
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Слични производи во категоријата