• Неодамнешно
  • -15 %
CNC Мотоцикл Количка за Лост Мотокрос Кочница Спојки Држела Случај за Yamaha YZF-R1 YZF R1 2009 2010 2011 2012 2013 2014

CNC Мотоцикл Количка за Лост Мотокрос Кочница Спојки Држела Случај за Yamaha YZF-R1 YZF R1 2009 2010 2011 2012 2013 2014

DEN 1450.00
DEN 1705.44

Количината на стоката
Това е достапна


Машински CNC"Количка"главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши,тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.
"Проширување" работи на функцијата на личен избор на поставувања,може да се прилагоди на должината според вашата желба,подолго или пократко.
Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед,ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!
Спецификација :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Висок квалитет на алуминиум CNC
Бои : 14 Бои како сликата покажана
Пакет : 1 пар кочница спојки рачката
Продолжи : Околу 3cm
Свитлива : 90 степени
Целосно 6 позиции со прилагодливи
Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно,без инсталирате инструкции се вклучени.
Одговара за следните модели :
За Yamaha YZF R1 2009-2014

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
19cm
Бренд Име:
homtru
Објектот Ширина:
8cm
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Тежина:
0.37kg
Име На Модел:
Мотоцикл Количка За Кочница Спојки Држела
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Висина:
1.5cm

Слични производи во категоријата