• Неодамнешно
  • -8 %
3colors Мото додатоци CNC Рамка Дупка Вози Вратило Маска За Yamaha Yzf r25 2013-2017 Р3 2015-2017 MT25 MT03 2015-2017

3colors Мото додатоци CNC Рамка Дупка Вози Вратило Маска За Yamaha Yzf r25 2013-2017 Р3 2015-2017 MT25 MT03 2015-2017

DEN 1223.00
DEN 1329.12

Количината на стоката
Това е достапна


3colors Мотокрос Мото додатоци CNC Рамка Дупка Пред се Вози Вратило Маска За Yamaha Yzf r25 2013-2017 Р3 2015-2017 MT25 MT03 2015-2017
Рамка Поклопец Дупка За Пред Вози Окно
Материјал : CNC Алуминиум 6061 Елоксирани, Со чисти КОМПЈУТЕР
Боја : Црвена;Сина;Злато;
Fitment :
За Yamaha yzf r25 2013-2017,
За Yamaha Yzf -Р3 2015-2017
За Yamaha YZF-Р3 ABS(2017)
За Јамаха МТ-25 2015-2017
За Јамаха МТ-03 2015-2017

Клучни карактеристики

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
FHC-Р3
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.35kg
Материјал Тип:
CNC Алуминиум 6061 Елоксирани, Со чисти КОМПЈУТЕР
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Fitment:
За Yamaha yzf r25 2013-2017, Yzf -Р3 2015-2017, YZF-Р3 ABS(2017)
боја:
Црвено;Сина;Злато;
Fitment 1:
За ЈАМАХА МТ-03 МТ-25 2015-2017

Слични производи во категоријата