• Неодамнешно
  • -8 %
За Јамаха MT09 МТ-09 2014 2015 Алуминиум Мотокрос Мотоцикл Број Табличка светлина Планината Прилагодливи Bracke

За Јамаха MT09 МТ-09 2014 2015 Алуминиум Мотокрос Мотоцикл Број Табличка светлина Планината Прилагодливи Bracke

DEN 2119.00
DEN 2303.52

Количината на стоката
Това е достапна


За Јамаха MT09 МТ-09 2014 2015 2016 Алуминиум Мотокрос Мотоцикл Број Табличка светлина Планината Прилагодливи Bracke
Прилагодливи Табличка Протезата Со Плоча светлина (CE Одобрено)
Материјал : Alumium
Боја : Црна
Fitment : За Јамаха МТ-09 2014-2016

Клучни карактеристики

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
LPL-058-Б.К.
Објектот Должина:
26.2cm
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Висина:
21cm
Објектот Тежина:
0.32kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Модел и Година:
За Јамаха МТ-09 2014-2016
боја:
Црна

Слични производи во категоријата