• Неодамнешно
  • -29 %
Bjmoto За Јамаха MT09 FZ09 2013 2014 2015 2017 CNC Алуминиумски Мотор Несреќа Влошки Рамка Лизгачи Заштитник

Bjmoto За Јамаха MT09 FZ09 2013 2014 2015 2017 CNC Алуминиумски Мотор Несреќа Влошки Рамка Лизгачи Заштитник

DEN 2862.00
DEN 4031.52

Количината на стоката
Това е достапна


За Јамаха MT09 FZ09 2013 2014 2015 2016 2017 CNC Алуминиумски Мотор Несреќа Влошки Рамка Лизгачи Заштитник
Лево и Десно Рамка Лизгачи несреќа заштитник
Материјал : CNC Алуминиум 6061 и ПОМ
Боја : Црна, Сина, Златна,Црвена, Titiuam
Fitment :
За Јамаха MT09 2013-2017
За Јамаха FZ09 2013-2017

Клучни карактеристики

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
FS-YA009
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
8.2cm
Објектот Висина:
6.9cm
Објектот Тежина:
0.87kg
Материјал Тип:
CNC Алуминиум 6061 и ПОМ
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
Црна, Сина, Златна,Црвена, Титаниум
Fitment:
За Јамаха MT09 2013-2017 FZ09 2013-2017

Слични производи во категоријата