• Неодамнешно
  • -29 %
Bjmoto Мотор МТ 09 FZ 09 мотоцикл Рамка Лизгачи несреќа заштитник покрие guard За Јамаха MT09 FZ09 2013 2014 2015 2017

Bjmoto Мотор МТ 09 FZ 09 мотоцикл Рамка Лизгачи несреќа заштитник покрие guard За Јамаха MT09 FZ09 2013 2014 2015 2017

DEN 2845.00
DEN 4007.52

Количината на стоката
Това е достапна


Мотор несреќа заштитник мотоцикл Алуминиумска Рамка Лизгачи За Јамаха MT09 FZ09 2013 2014 2015 2016 2017
Лево и Десно Рамка Лизгачи несреќа заштитник
Материјал : CNC Алуминиум 6061 и ПОМ
Боја : Црна, Сина, Златна,Црвена, Titiuam
Fitment :
За Јамаха MT09 2013-2017
За Јамаха FZ09 2013-2017

Клучни карактеристики

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
FS-YA009
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
8.2cm
Објектот Висина:
6.9cm
Објектот Тежина:
0.87kg
Материјал Тип:
CNC Алуминиум 6061 и ПОМ
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
Црна, Сина, Златна,Црвена, Титаниум
Fitment:
За Јамаха MT09 2013-2017 FZ09 2013-2017

Слични производи во категоријата