• Неодамнешно
  • -15 %
За BMW F800GS 13-17 Мотоцикл милји палење опкружувачки трим panel

За BMW F800GS 13-17 Мотоцикл милји палење опкружувачки трим panel

DEN 1632.00
DEN 1919.52

Количината на стоката
Това е достапна


Опис На Производот :
Состојба : 100% Нови
Боја : црна/црвена
Материјал : Висок квалитет на гума
Лесно да се инсталира, Висока effiency.
Fitment :
За F800 GS 13-17
Пакет содржи : 1 сет
Инсталација Настава НЕ се вклучени .

Клучни карактеристики

боја:
Црна, Црвена
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
0cm
Бренд Име:
GUAIMI
Motobike Направи:
BMW
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
0cm
Име На Модел:
Guaimi-0261
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Висина:
0cm
боја:
црна/црвена

Слични производи во категоријата