• Неодамнешно
  • -8 %
За Јамаха MT25 MT03 МТ 03 2015 година мотоцикл motorcross Додатоци Рамнотежа Пред Предници Менгеме

За Јамаха MT25 MT03 МТ 03 2015 година мотоцикл motorcross Додатоци Рамнотежа Пред Предници Менгеме

DEN 2075.00
DEN 2255.52

Количината на стоката
Това е достапна


За Јамаха MT25 MT03 МТ 03 2015 2016 година motorycle motorcross Додатоци Рамнотежа Пред Предници Менгеме
Пред Предници Менгеме
Боја : Црвена/Сино/Црна/Злато
Fitment :
За Yamaha yzf r25 2013-2017,
За Yamaha Yzf -Р3 2015-2017
За Yamaha YZF-Р3 ABS 2017
За Јамаха МТ-25 2015-2016
За Јамаха МТ-03-2015-2016

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
6.5cm
Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Објектот Должина:
8.1cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
0.45kg
Име На Модел:
FFC-002
Motobike Направи:
Јамаха
боја:
Црвена, Сина, Црна, златна
Fitment:
За Yamaha Yzf -Р3 2015-2017 YZF-Р3 ABS 2017
Fitment1:
За Yamaha yzf r25 2013-2017
Fitment2:
За Јамаха МТ-03 МТ-25 2015-2016

Слични производи во категоријата