• Неодамнешно
Задна Кочница Пумпа Заштитник Чувари Покритие За KTM 950 990 АВАНТУРА/S/R/ADV/SMT SUPERMOTO СУПЕР ENDURO Мото Додатоци

Задна Кочница Пумпа Заштитник Чувари Покритие За KTM 950 990 АВАНТУРА/S/R/ADV/SMT SUPERMOTO СУПЕР ENDURO Мото Додатоци

DEN 854.88

Количината на стоката
Това е достапна


Мотоцикл Чувари И Задна Кочница Пумпа Заштитник
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : 3мм алуминиумска плоча
Процес на производство : ласерско сечење / CNC свиткување Површински третман : Елоксирани површината заштитен слој
Позиција : Право
Тежина : 68g
Игран : Лесно да се инсталира, Е оригинален додаток на Силен заштитник Избегне оштетување на задните сопирачки, господар цилиндар
Боја : Сребрена/Портокал
(боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет)
Пакетот вклучува : 1 buc
Fitment :
KTM 950 АВАНТУРА/S 2003-2005
KTM 950 СУПЕР ENDURO 2006-2007
KTM 950 SUPERMOTO 2005-2007
KTM 990 АВАНТУРА/S/R 2006-2013
KTM 990 SUPERMOTO/R 2008-2012
KTM 990 SMT 2009-2013
( Ве Молиме Да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Цел )

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
ДИВЈАК
Материјал Тип:
3мм алуминиумска плоча
Објектот Тежина:
68kg
Motobike Направи:
KTM
Име На Модел:
50GB1826418
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Слични производи во категоријата