• Неодамнешно
  • -6 %
8мм или 10мм имајќи Вози Синџир Макара Ролери Лизгачот Tensioner Тркала Водич Јама Нечистотија Улица Велосипед Мотор Атв CRF ЦРВЕНА

8мм или 10мм имајќи Вози Синџир Макара Ролери Лизгачот Tensioner Тркала Водич Јама Нечистотија Улица Велосипед Мотор Атв CRF

DEN 248.00
DEN 264.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ролери Синџир Лизгачот Tensioner Тркала Упатство
Центар Дупка (имајќи внатрешен Дијаметар) 8мм Или 10мм

Клучни карактеристики

боја:
M8
Бренд Име:
Јама Про Трки
Објектот Должина:
3.8cm
Објектот Ширина:
3.8cm
Објектот Висина:
2.4cm
Објектот Тежина:
0.12kg
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Слични производи во категоријата