• Неодамнешно
  • -7 %
сосема нов Мотор Страна Стојат Зголемување застане за Kawasaki Ninja650 er6n er6f Ninja250 Ninja300 мотор Потпирачот Страна Стојат

сосема нов Мотор Страна Стојат Зголемување застане за Kawasaki Ninja650 er6n er6f Ninja250 Ninja300 мотор Потпирачот Страна Стојат

DEN 402.00
DEN 432.00

Количината на стоката
Това е достапна


Функција : Резервни сјај 100% Нови Бои : црвена /зелена /сива / glod црна портокал сини Објектот е лесно да се Инсталира без настава Материјал : CNC Алуминиум, Количина : 1 pce Fitment : за Kawasaki Ninja650 er6n/er6f Ninja250 Ninja300 Пакет се вклучени : еден pce на мотоцикл Страна Стои Плоча answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање
Слика покаже :

Клучни карактеристики

боја:
зелена, Златна, Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
SO2-ИСИ-KA001-
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Motobike Направи:
Kawasaki
Бренд Име:
LANQIAN
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
82g
Објектот Должина:
0inch
Е Прилагодена:
Yes
Објектот Боја:
зелена сиво црна, сина glod
Fitment:
за Kawasaki Ninja650 er6n er6f Ninja250 Ninja300
Функција:
страна стојат зголемиш
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал:
CNC алуминиум
Бесплатен превозот :
Yes

Слични производи во категоријата