• Неодамнешно
  • -11 %
За Suzuki S-cross scross SX4 2014 2015 2017 стап задните Rearview Страна стакло Огледало трим рамка Дожд Штит Сонце Стакло Сенка

За Suzuki S-cross scross SX4 2014 2015 2017 стап задните Rearview Страна стакло Огледало трим рамка Дожд Штит Сонце Стакло

DEN 536.00
DEN 602.40

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Објектот Тежина:
0.13kg
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Модел Година:
2014-2017
Бренд Име:
Xodouhi
Објектот Ширина:
1cm
Име На Модел:
LSAPWJ3834
Специјални Функции:
Декорација, заштита и безбедност
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
1cm

Слични производи во категоријата