• Неодамнешно
  • -17 %
Автомобил Прибор Погодни За RAV4 2017 ABS Хром Задните Видите Страна Огледало Трим Рамка Дожд Штит Сонце Стакло Сенка Опфаќа 2 парчиња

Автомобил Прибор Погодни За RAV4 2017 ABS Хром Задните Видите Страна Огледало Трим Рамка Дожд Штит Сонце Стакло Сенка Опфаќа

DEN 429.00
DEN 516.96

Количината на стоката
Това е достапна


За Toyota RAV4 RAV 4 2016 2017
Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)
Компатибилен Автомобили : За Toyota RAV4 2016 2017
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Висок Квалитет Abs Хром, Пластика . Вклучува : 2 buc/set за 1 автомобил . Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно Инсталирање,wihtout било tools.3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
Напомена :
Сите наши производи (Kadore;LTD) не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние (Kadore;LTD) испратете е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Бренд Име:
Kadore
Објектот Должина:
20cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Модел Година:
2016 2017
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Високо Квалитетна abs хром
Име На Модел:
118841

Слични производи во категоријата