• Неодамнешно
  • -32 %
Нов Стил Mens Одговара Groomsmen Рецка Lapel Младоженецот Tuxedos Сјајна Шампањ Свадба Најдобри Man Костум (Јакна+Панталони+Лак Вратоврска) B663

Нов Стил Mens Одговара Groomsmen Рецка Lapel Младоженецот Tuxedos Сјајна Шампањ Свадба Најдобри Man Костум (Јакна+Панталони+Лак

DEN 2931.00
DEN 4310.40

Количината на стоката
Това е достапна


мерка вашиот мерења и изберете боја (стандардно како на сликата ),и ќе ги напишам на Една забелешка Одговараат = ( J acket+Панталони+Лак Вратоврска+Hankerchief) , ако треба кошула , ве молиме плус 2 0парче. можете да кликнете на сликата за да цел кошула ГОЛЕМИНА ПРИКАЗ за тоа КАКО ДА се ИЗМЕРИ?
Големина на единица : cm или инчен
1 . вратот=? 2 .рамо=? 3 .biceps=? 4 .врвка за околу=?
5 . градите=? 6 .стомакот=? 7 .половината=? 8 .хип= ? 9 .sleeve=? 10 .јакна должина= ? 11 .панталони должина=? 12 .бедрото = ? 13 .висина =? 14. тежина=? ОДГОВАРААТ на БОЈА ШЕМА (ако сакате да ги промените одговараат на бојата ,ве молиме изберете )
САТЕНСКИ БОЈА ШЕМА (ако сакате да ги промените вест или вратоврска боја,ве молиме изберете)
а. Ние сме професионални производителот, ние секогаш да ви обезбеди со висок квалитет, ниска цена производи, добредојде на големо.(Сите костуми ќе се донесе над 90% слична како picuture,и вратоврска имаат само чиста боја,може да не се 100% иста слика,ве молиме да се разбере.)
б.таму може да биде мало боја differente помеѓу фото и заврши одговараат (ова не е грешка),и вест и вратоврска имаат само чиста боја , имаат некои различни со слика)
Плаќање
Alipay ; Crit Картичка; Банката да Банкарски Трансфери; Western Union.

Клучни карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Свила,Памук,Волна,Полиестер
Стил:
Повик
Бренд Име:
GQER ОДГОВАРА
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Двојно Гради
Број На Модел На:
2 парчиња
Одговара Тип:
Директно
Облека Должина:
Редовни

Слични производи во категоријата