• Неодамнешно
Мода нови машки костум сина lapel еден гради на мажите и матурски фустан и groomsmen се облекуваат (јакна + панталони + вест) сопствени направени

Мода нови машки костум сина lapel еден гради на мажите и матурски фустан и groomsmen се облекуваат (јакна + панталони + вест)

DEN 4319.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ние навистина се молам господ да ја благослови вашето семејство и пријателот имате среќа! Овации. кога ќе се направи ќе додадете малку простор за да одговара на вашето тело. Додатоци во тужбата не се вклучени во костум. Ако купите два или повеќе елементи заедно.Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Нашата продавница политика е квалитетот на прво место. Исто така, службата е uppermost. Плаќање Политика : Плаќањето е поради Кредитна Картичка,преведување,Western Union. Ние продавница преку DHL/UPS/Федекс/ТНТ (потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија,Велика Британија,Канада,Ирска,Франција,Шпанија,руската Федерација треба поштенски трошоци Ние продавница преку Кина изразат компанија/Кина Пост/Федекс/ТНТ/DHL/EMS/UPS-от (Нормално 7 до 10 дена) превозот објект на друга држава треба поштенски трошоци Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина. Ако имате квалитетот прашање, ве молиме контактирајте со нас наскоро. Купи повеќе заштедат повеќе. Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас. )
Одговара на Располагање Боја Шема : ( можете да ја промените одговара на бојата )
Вест и Вратоврска Достапни Боја Шема : ( можете да ја промените вест и вратоврска боја )
Answer : ___________________________ Note : 1. Се разбира дека се враќа се соодветни за одредени прашања, ние се постави во неколку насоки за да се обезбеди дека придобивките се ракува правилно и праведно : се Враќа, може да се смета под следниве услови само : Кога ќе примите објект, бидејќи тој ден, внатре од 30 дена ќе се Врати Прифатени . Ве молиме не да се мешаат. Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm различни,следниве информации за повикување само.

Клучни карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
auguswu
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
70
Стил:
Формално
Материјал:
Бамбус Влакна,Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Одговара Тип:
Лабава

Слични производи во категоријата