• Неодамнешно
Моден класичен машки костум црна lapel двојно-гради на мажите tuxedo и бизнис костум (јакна + панталони + вест + појас) сопствени направени

Моден класичен машки костум црна lapel двојно-гради на мажите tuxedo и бизнис костум (јакна + панталони + вест + појас) сопствени

DEN 5280.00

Количината на стоката
Това е достапна

Answer : ___________________________ Note : Рејтингот под 5 може да нè доведе до лоша положба ситуација. Се надеваме дека нашите производот може да се донесе среќен за вас и вашето семејство. Се разбира дека се враќа се соодветни за одредени прашања, ние се постави во неколку насоки за да се обезбеди дека придобивките се ракува правилно и праведно : се Враќа, може да се смета под следниве услови само : Кога ќе примите објект, бидејќи тој ден, внатре од 30 дена ќе се Врати Прифатени . Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. )
Одговара на Располагање Боја Шема : ( можете да ја промените одговара на бојата )
Вест и Вратоврска Достапни Боја Шема : ( можете да ја промените вест и вратоврска боја )
Answer : ___________________________ Note : 1. Не обезбедат соодветни додатоци. Ние гледаме напред за вашите коментари и повратни информации. Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно. Понекогаш враќањето е потребно за да се постигне задоволството на клиентот. Ако имате квалитетот прашање, ве молиме контактирајте со нас наскоро. Ние навистина се молам господ да ја благослови вашето семејство и пријателот имате среќа! Овации. Нашата продавница политика е квалитетот на прво место. Ве молиме не да се мешаат. Политика на враќање : Ние многу сакате клиентите да бидат среќни. Ние ќе се потрудиме да ги реши тоа. Ако купите два или повеќе елементи заедно. Плаќање Политика : Плаќањето е поради Кредитна Картичка,преведување,Western Union. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите. Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас. Ние продавница преку DHL/UPS/Федекс/ТНТ (потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија,Велика Британија,Канада,Ирска,Франција,Шпанија,руската Федерација треба поштенски трошоци Ние продавница преку Кина изразат компанија/Кина Пост/Федекс/ТНТ/DHL/EMS/UPS-от (Нормално 7 до 10 дена) превозот објект на друга држава треба поштенски трошоци Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
auguswu
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Двојно Гради
Стил:
Формално
Материјал:
Бамбус Влакна,Памук,Viscose,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Одговара Тип:
Лабава

Слични производи во категоријата