• Неодамнешно
  • -7 %
Бела Свадба Одговараат Shawl Lapel Младоженецот Tuxedos Groomsman Одговара на Нов Дизајн враќањето дома Одговараат на Сопствени Направени Man Костум (јакна+панталони)

Бела Свадба Одговараат Shawl Lapel Младоженецот Tuxedos Groomsman Одговара на Нов Дизајн враќањето дома Одговараат на Сопствени

DEN 4285.00
DEN 4607.52

Количината на стоката
Това е достапна

Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако купите два или повеќе елементи заедно. Ние исто така ќе ви остават голем фидбек. Додатоци во тужбата не се вклучени во костум.Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас. )
Одговара на Располагање Боја Шема : ( можете да ја промените одговара на бојата )
Вест и Вратоврска Достапни Боја Шема : ( можете да ја промените вест и вратоврска боја )
Answer : ___________________________ Note : 1.Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина. Исто така, службата е uppermost. Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа. Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm различни,следниве информации за повикување само. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние навистина се молам господ да ја благослови вашето семејство и пријателот имате среќа! Овации. Се разбира дека се враќа се соодветни за одредени прашања, ние се постави во неколку насоки за да се обезбеди дека придобивките се ракува правилно и праведно : се Враќа, може да се смета под следниве услови само : Кога ќе примите објект, бидејќи тој ден, внатре од 30 дена ќе се Врати Прифатени . Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно. Ние продавница преку DHL/UPS/Федекс/ТНТ (потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија,Велика Британија,Канада,Ирска,Франција,Шпанија,руската Федерација треба поштенски трошоци Ние продавница преку Кина изразат компанија/Кина Пост/Федекс/ТНТ/DHL/EMS/UPS-от (Нормално 7 до 10 дена) превозот објект на друга држава треба поштенски трошоци Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Нашата продавница политика е квалитетот на прво место.

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Материјал:
Бамбус Влакна,Полиестер,Памук
Стил:
Формално
Пред Стил:
Станот
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
32
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Лабава
Бренд Име:
auguswu
Облека Должина:
Редовни

Слични производи во категоријата