• Неодамнешно
  • -45 %
мажите бизнис секојдневен одговара групи / Мажи три-парче одговара машки вест+Блејзери+панталони ПЛУС ГОЛЕМИНА одговара на грб јакна панталони waistcoat

мажите бизнис секојдневен одговара групи / Мажи три-парче одговара машки вест+Блејзери+панталони ПЛУС ГОЛЕМИНА одговара на грб

DEN 1742.00
DEN 3167.04

Количината на стоката
Това е достапна

грб големина на табелата Производ е чиста прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-4 см грешка!
ако не го знаете вашиот големина , оставете порака во ред
да ни кажете вашата висина и тежина, а половината ,
ние ќе ви помогне да изберете големина големина(cm) рамо градите должина на Ракав за губење S 41 90 60 65 42-47 kg M 42 94 61 66 47-53 kg L 43 98 62 67 54-60 kg XL 44 102 63 69 61-67 kg 2 XL 45 106 64 71 68-74 kg 3 XL 46 110 65 73 75-81 kg панталони големина на табелата Производ е чиста прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-4 см грешка!
ако ви треба панталони големина различни со костум и вест,
ве молиме оставете порака со цел големина(cm) половината должина S 76 102 М 79 102 L 81 103 XL 84 103 2 XL 86 104 3 XL 89 104

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Материјал:
Акрилик,Памук,Spandex
Пред Стил:
Станот
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Паметни Повик
Број На Модел На:
coa84674
Бренд Име:
GODLIKE
Одговара Тип:
Слаби
Облека Должина:
Редовни

Слични производи во категоријата