• Неодамнешно
Класичен Стил Бел Вез Младоженецот Tuxedos Groomsmen Мажите Свадба, Матурска Одговара на Сопствени Направени (Јакна+Панталони+Вест+Вратоврска) К:346

Класичен Стил Бел Вез Младоженецот Tuxedos Groomsmen Мажите Свадба, Матурска Одговара на Сопствени Направени (Јакна+Панталони+Вест+Вратоврска)

DEN 5760.00

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте на Младоженецот Свадба Одговараат Продавница
Овој костим вклучуваат : (Јакна + Панталони + Вест + Вратоврска + Handkerchief)
ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
Ако ви треба кошула, ве молиме плус 2 0парче .панталони половината=?
9 . Тужба не содржи никакви додатоци како цвет,шапка ,crutch итн (ако овие додатоци шоу на слики)?. За повратни информации A/ Ние се потрудиме да се направи вашиот онлајн купување како пријатно што е можно повеќе, ако имате било какви загриженост ве молиме не двоумете се да контактирате со нас како ние навистина го сакате секој клиент да биде задоволен клиент! Б/ Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик за нас!! Ние знаеме фустан за вашиот Посебен Ден! Ние ќе направиме нашата најдобра услуга за да се направи вашиот фустан.панталони должина=? 12 . За нас
ние се одговара и жените фустани производство на компанијата за повеќе од 10 години ,нашите бизнис во целиот свет се карактеризира) снабдување одговараат булчински gown, вечер фустан, матурска gown, цвет девојка фустани и свадба додатоци. Тоа ќе потрае 2-6working дена околу UPS-от,DHL.Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас,vising во комбинација превозот на што ќе заштедите на превозот на трошоците во голема мера. Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате и со нашите онлајн услуга за клиентите . Пратката А тужбата можело да биде завршена in3-7 дена. Во текот на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник,превозот време ќе го малку подолго.
Купи повеќе заштедат повеќе.
Како да се измери вашиот големината на телото :
( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни.

Клучни карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Број На Модел На:
Сет
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Формално
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал:
Волна,Полиестер
Бренд Име:
Anylinksuit
Облека Должина:
Редовни
Материјали:
Волнени мешавина

Слични производи во категоријата