• Неодамнешно
  • -21 %
Sorbern Класичен Мали Тркалезни очила за сонце Занитвам Жени Мажи Гроздобер UV400 Сонце Очила Бренд Дизајнер Лето Gafas Feminino Oculos

Sorbern Класичен Мали Тркалезни очила за сонце Занитвам Жени Мажи Гроздобер UV400 Сонце Очила Бренд Дизајнер Лето Gafas Feminino

DEN 617.00
DEN 781.44

Количината на стоката
Това е достапна

:
јуани
Рамка или Без Рамка :
Целосна
Рамка Материјал : Plasitc
Функција :
UV400 Заштита
Леќи На Материјал :
PC
Големина на :
46-24-137
Време на испорака :
Во 7 дена откако ќе се потврди
Извозните Пазари
Глобални
Детали :
Мулти Сино :
Мулти Леопард
Мулти Леопард
Зелена
Беж :
Превозот Начин
Забелешка : Ние се испраќаат надвор преку Кина пост airmal од нормално,ве молиме да ни кажете кога сакате да промените на други изрази.
ТОНОТ НА КОЖАТА
Бледо Complexions
Ние препорачуваме да се обидува лесни рамки како и оние со еден допир на боја како роза или килибар.Нормално Пакување : 1pc/opp вреќа,12pcs/внатрешен кутија,300pcs/ЦТН
Ако имате посебни инструкции за вашата нарачка, како што се откажат превозот инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 30 ДНЕВНА ГАРАНЦИЈА за оваа точка .
Превозот :
Сите нарачки се испраќаат користејќи Fedex/DHL,ве молиме дозволете ни 2 дена на располагање за да ја проверат квалитетот(од Страна на нашите ОК Оддел) пред тоа бродови надвор. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Сертификат
1. Избегнувајте црни, кои можат да бидат премногу тешки за вашиот тен .
Ние сме затворени за време на викендите и НЕ бродот саботите или неделите!
Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Со соодветна големина за очила за сонце и eyeglass рамки треба да биде пропорционално со лицето големина,што значи дека помал наочари рамки и очила за сонце се најдобри за помали лица додека поголемите eyewear се погледне подобро на поголеми лица.
Ако не исплата на Следење на Број e-mail во рок од 7 работни дена од потврдува плаќањето, ве молиме проверете ја вашата спам папката и тогаш контактирајте со нас.

Клучни карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Бренд Име:
SORBERN
Пол:
Жените
Број На Модел На:
јуани очила за сонце
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
46mm
Стил:
Круг
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,од Тебе
Леќа Висина:
43mm
Рамка Материјал:
Пластични
Големина:
46-24-137
рамка боја:
Мулти Сино/Мулти Леопард/Беж/Зелена
Место на Потекло:
жеџијанг во кина
Функција:
UV400 Заштита
леќи во боја:
Браун/Искачување Сива/Искачување Браун
Леќа Материјал:
PC
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Обликот:
Круг

Слични производи во категоријата