• Неодамнешно
Dokly Ретро Дрво боја, очила за сонце Мажи Жени Бренд Дизајнер Очила Злато Огледало Сонце Очила со UV400 Нијанси lunette oculo

Dokly Ретро Дрво боја, очила за сонце Мажи Жени Бренд Дизајнер Очила Злато Огледало Сонце Очила со UV400 Нијанси lunette oculo

DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна

Dokly Ретро Дрво боја, очила за сонце Мажи Жени Бренд Дизајнер Спортски Очила Злато Огледало Сонце Очила со UV400 Нијанси lunette oculo
.

Клучни карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
52mm
Број На Модел На:
Cwood
Бренд Име:
DOKLY
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Стил:
очила
Леќи Материјал:
Пластични
Рамка Материјал:
Пластични
Леќа Висина:
42mm

Слични производи во категоријата