• Неодамнешно
Dokly година Нови Модни Топла Класичен Бренд Дизајнер очила со Мажите кен блок очила за сонце Жени Мажи UV400 Очила за Сонце

Dokly година Нови Модни Топла Класичен Бренд Дизајнер очила со Мажите кен блок очила за сонце Жени Мажи UV400 Очила за Сонце

DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна

2016 година Нови Модни Топла Класичен Бренд Дизајнер " очила со Мажите кен блок очила за сонце Жени Мажи Спортови на Отворено Сонце Очила

Клучни карактеристики

рамка боја:
DOKLY
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
54mm
Бренд Име:
DOKLY
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Стил:
очила
Леќа Висина:
46mm
Леќи Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
B3
Рамка Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата