• Неодамнешно
  • -50 %
2018 Гроздобер Писма Пчела Круг Круг Очила За Сонце Мажи Жени Бренд Очила Со Модата Машки Женски Нијанси Ретро Дизајнер Oculos

2018 Гроздобер Писма Пчела Круг Круг Очила За Сонце Мажи Жени Бренд Очила Со Модата Машки Женски Нијанси Ретро Дизајнер Oculos

DEN 292.00
DEN 583.68

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Стил:
Круг
Леќа Ширина:
5.6 cm
Леќа Висина:
4.3 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,од Тебе
Бренд Име:
oakshion
Број На Модел На:
OK1828
очила за сонце со огледало:
моден круг нијанси
Нов Дизајнер:
гроздобер круг очила за сонце

Слични производи во категоријата