• Неодамнешно
  • -40 %
TRIOO Ретро Круг очила за сонце Злато Рамка Метал Сонце Очила за жените 2018 Гроздобер Кул Црн Oculos de sol Steampunk Нијанси

TRIOO Ретро Круг очила за сонце Злато Рамка Метал Сонце Очила за жените 2018 Гроздобер Кул Црн Oculos de sol Steampunk Нијанси

DEN 417.00
DEN 695.04

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Огледало,UV400,од Тебе
Пол:
Жените
Стил:
Круг
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
TRIOO-6644
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Акрилик
Леќа Ширина:
55 mm
Бренд Име:
trioo
Леќа Висина:
53 mm
Време на пазарот:
2018
Повод:
Собирање,патување,возење
Функција:
uv400 очила за сонце
Стил:
Круг
Големината На Рамката:
144mm
Тежина:
40g
боја:
5 бои

Слични производи во категоријата