• Неодамнешно
  • -20 %
жена Мали очила за сонце 2018 Плоштадот Гроздобер Ретро Тенка очила за сонце Мачка Очи бренд дизајнери Црвено Eyewear Женски Нијанси Oculos UV400

жена Мали очила за сонце 2018 Плоштадот Гроздобер Ретро Тенка очила за сонце Мачка Очи бренд дизајнери Црвено Eyewear Женски

DEN 251.00
DEN 313.92

Количината на стоката
Това е достапна


*Ние се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние бараме да не контактирате веднаш пред нас даваат неутрален или негативен фидбек, така што ќе може успешно да ги решите вашите грижи.

Клучни карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Бренд Име:
REBOTO(电子仪器)
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
28mm
Леќа Ширина:
57mm
Стил:
правоаголник
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Број На Модел На:
GG64
Рамка Материјал:
Пластични
Style1:
Мал Плоштад Очила За Сонце Жени
style2:
oculos de sol
Style3:
Мала Рамка Очила За Сонце
Style4:
правоаголникот очила за сонце
Style5:
жена
style6:
Дами
боја:
Црвено Виолетова Црно Бело
Оптички Леќи Атрибут:
Јасно, UV400 заштита
Пол:

Слични производи во категоријата